פיתוח תוכנה ובניית אתרים תוכנה לעסקים


פיתוח תוכנה ובניית אתרי אינטרנט
תוכנות לעסקים פיתוח תוכנה ובניית אתרים
התחברות לקוחות
כניסת לקוחות

 
 
כניסת לקוחות

  שכחת את הסיסמה?
תוכנות לדוגמא 
חברת PC GROUP מתמחה במתן פתרונות מיחשוב מתקדמים לעסקים ולפרטיים. פיתוח תוכנות תפורות ומותאמות לעסקים שונים. בניית אתרי תדמית, אתרי מכירות, אתרים פנימיים לניהול עסק ותחזוקת מערכות מחשבים בעסק. אנו מתמסרים ללקוחותינו ומשתדלים בכל כוחנו לספק את המוצר הטוב ביותר במחירים הוגנים.
יצירת קשר מידע על תוכנה 052-663-5054
PC GROUP
  ניתן ליצור קשר בטלפון בין השעות 19:00 - 8:00
מעבר לשעות הנ"ל ניתן ליצור קשר דרך האתר

  טופס יצירת קשר dot   כתובת מייל dot   קבל הצעת מחיר dot
מחשבמידע על תוכנה

תנאים ואחריות על השימוש באתר
Web Site Terms and Conditions of Use

1. Terms - תנאים

מתוקף השימוש באתר, הנך מתחייב להיות כפוף לתנאים והגבלות אלו, כל החוקים והרגולציות המתאימים, ומסכים שהנך לוקח אחריות לעמוד בקנה מידה אחד עם כל החוקים הכפופים לרשות המקומית. אם אינך מסכים עם תנאים אלו או עם חלקם, נאסר עליך לעשות שימוש או לגשת לאתר זה. כל החומרים, התוכנות, הטקסט, התמונות וכל אלמנט המופיע ו/או נמצא באתר זה מוגן ע"י זכויות יוצרים וחוק הסימן המסחרי.

2. רשיון שימוש

 1. רשות ניתנת להוריד באופן זמני עותק אחד של החומרים (מידע או תוכנה) הנמצאים באתר PCGROUP לצורך שימוש אישי, לא מסחרי, ארעי ולצורך צפיה בלבד. זוהי הרשאת רישיון, לא העברה של בעלות, ומתוקף רשיון זה אינך רשאי:
  1. לשנות או לערוך את החומרים;
  2. להשתמש בחומרים לצורך מסחרי כלשהו, או לשם תצוגה פומבית כלשהי (מסחרית או לא מסחרית);
  3. לערוך ניסיון לקמפל מחדש או לתכנת מחדש כל תוכנה הנמצאת באתר PCGROUP;
  4. להסיר זכויות יוצרים או הודעת בעלות אחרת מהחומרים; או
  5. להעביר את החומרים לאדם אחר או ליצור "MIRROR" של החומרים על כל שרת אחר
 2. תוקף רשיון זה לשימוש באתר יפוג באם תפר אי אילו מהגבלות אלו ויכול לפוג ע"י PCGROUP בכל זמן נתון. במקרה זה של תפוגת תוקף הרשיון או בסיום צפייתך בחומרים אשר האתר, עליך להשמיד כל חומר שהורדת לרשותך, בין הוא באמצעים אלקטרונים או מודפסים.

3. כתב-ויתור

 1. החומרים באתר PCGROUP מסופקים "כמו שהם". PCGROUP לא לוקחת על עצמה שום אחריות, מפורשת או מרומזת, ובזאת מנערת את עצמה ומנטרלת כל אחריות אחרת, כולל ללא הגבלה, אחריות מרומזת או תנאים של יכולת להיסחר, התאמה לצרכים או למטרה מסויימת, או הסגת גבול של קנין רוחני או הפרה אחרת של זכויות. מעבר לכך, PCGROUP לא לוקחת אחריות כלשהי על הדיוק, כמו על התוצאות, או על האמינות של החומרים הנמצאים באתר האינטרנט שלה, או אמצעים הקשורים לחומרים אלו, או לאתרים כלשהם הנמצאים בקישורים, או קישורים לקישורים וכו' היוצאים מאתר זה.

4. הגבלות

בשום מקרה שהוא PCGROUP או ספקיה ונותני שירותיה לא ישאו בשום נזק (כולל, ללא הגבלה נזקים עבור איבוד מידע או רווח, או כתוצאה מהפרעה בעסק), הנובעים כתוצאה משימוש או אי יכולת שימוש בחומרים אשר באתר PCGROUP, אפילו אם PCGROUP או נציג מטעם PCGROUP הודיע, או לא הודיע בעל פה או בכתב על האפשריות לנזקים כאלו.

5. בקרה ושגיאות

החומרים אשר מופיעים באתר PCGROUP עלולים לכלול שגיאות טכניות, טיפוגרפיות, או צילומיות, PCGROUP לא לוקחת אחריות שאי אילו מהחומרים באתר הינם מדיוקים, שלמים, או מעודכנים. PCGROUP רשאית לבצע שינויים בחומרים הכלולים באתר ללא הודעה מוקדמת. מצד שני, PCGROUP לא מתחייבים לעדכן את החומרים.

6. קישורים

PCGROUP לא בחנה את כל האתרים שבקישורים היוצאים מאתר האינטרנט ולא לוקחת אחריות לתוכן של לינקים מסוג זה. הכללה של קישור כלשהו אינה מורה או מרמזת על אישור מטעם PCGROUP לגבי האתר המקושר. שימוש בכל אתר מקושר כזה הוא על אחריות המשתמש בלבד.

7. שינוי או עדכון בתנאי השימוש באתר

PCGROUP רשאית לשנות תנאי שימוש אלו לאתר בכל זמן נתון מבלי הודעה מוקדמת. בשימוש באתר אתה מסכים ומקבל על עצמך להיות כפוף לגירסא העדכנית באותו זמן של תנאי שימוש אלו.

מידע על תוכנה
מידע על תוכנה
בית תוכנה לעסקים ולפרטיים