פיתוח תוכנה ובניית אתרים תוכנה לעסקים


פיתוח תוכנה ובניית אתרי אינטרנט
תוכנות לעסקים פיתוח תוכנה ובניית אתרים
התחברות לקוחות
כניסת לקוחות

 
 
כניסת לקוחות

  שכחת את הסיסמה?
תוכנות לדוגמא

התאמה אישית

התאמת התוכנה לפי דרישת העסק
 
התאמת התוכנה לפי דרך הניהול הספציפית של העסק שלכם, מבני הנתונים נבנים במיוחד לפי הצרכים שלכם ביעילות ועוברים אופטומיזציה על מנת למנוע כפילות מידע (Data redundancy)


התאמת ממשק גרפי
 
אתם מגדירים איך הממשק הגרפי יראה ובכך יוצרים תוכנה שתהיה קלה למשתמש ברמה המקסימלית
יצירת קשר מידע על תוכנה 052-663-5054
PC GROUP
פיתוח תוכנה   ניתן ליצור קשר בטלפון בין השעות 19:00 - 8:00
מעבר לשעות הנ"ל ניתן ליצור קשר דרך האתר

  טופס יצירת קשר dot   כתובת מייל dot   קבל הצעת מחיר dot
מחשבמידע על תוכנה
 

פיתוח תוכנה בהתאמה אישית

 

תוכנות בהתאמה אישית פעמים רבות לקוחות נתקלים בצורך המיוחד אישית עבורם ומעוניינים בתוכנה שתעשה עבורם את העבודה, לא תמיד אנשים מודעים עד כמה תהליך האוטומציה (ליצור תוכנה שתעשה עבורכם באופן אוטומטי פעולות רבות) יכול להקל את החיים

הרבה פעמים אנשים כלל לא מתארים לעצמם שניתן לבנות עבורם תוכנה בעלות נמוכה יחסית שתבצע עבורם פעולות רבות שהם נאלצים לעשות לעתים תכופות בעצמם.

אם אתם מעוניינים בתוכנה עסקית המותאמת ו"תפורה" עבור חברה או עסק תוכלו למצוא מידע בדף זה: תוכנות לעסקים

מידע על תוכנה מידע על תוכנה
 

מספר דוגמאות עבור תוכנות שיוכלות לעשות את העבודה במקומכם:
תוכנות לעיבוד נתונים, תוכנות לניהול מאגרי מידע, תכונות לחיפוש, תוכנות לניהול קבצים ותוכנות לעריכת גיבויים אוטומטים, תוכנות למחיקת קבצים ישנים בצורה אוטומטית, תוכנות הנותנות התראה דרך המייל או הטלפון התרחשויות מבוקשות, תוכנות למתן תזכורות, תוכנות להעלאה או הורדה אוטומוטית משרתים, תוכנות לפעולות גרפיות ופעולות שמע, תוכנות המבצעות אינטרקציה מול המודם, תוכנות טקסט כגון עריכת טקסט חיפוש טקסט כפול במסמך וכדומה,

ישנו מספר גדול של דוגמאות נוספות שאפשר לתת אבל הרעיון המרכזי הוא - נסו לחשוב על כל פעולה שאתם עושים בעצמכם או שאחד העובדים של החברה עושה בצורה ידנית - האם היה אפשר לעשות אותה בצורה אוטומטית? הרבה פעמים גם אם נראה בהשקפה ראשונה שהתשובה שלילית, לפחות ניתן לעשות חלק מהפעולות בצורה ממוחשבת, או לפחות להקל על העובד המבצע זאת בעצמו ולהוסיף ולידציה ואימות שהעובד לא עשה טעות אנוש.

אתם עדיין לא בטוחים אם זה אפשרי? צרו קשר, הציגו את השירות המבוקש ונייעץ לכם האם ניתן לבנות תוכנה שתעשה את העבודה עבורכם.

מידע על תוכנה
בית תוכנה לעסקים ולפרטיים