פיתוח תוכנה ובניית אתרים תוכנה לעסקים


פיתוח תוכנה ובניית אתרי אינטרנט
תוכנות לעסקים פיתוח תוכנה ובניית אתרים
התחברות לקוחות
כניסת לקוחות

 
 
כניסת לקוחות

  שכחת את הסיסמה?
תוכנות לדוגמאשיעורי מחשבים

דומיין ישראלי
 
עלות של דומיין ישראלי (סיומת CO.IL.) קצת יותר יקרה מדומיין בינלאומי (סיומת COM.) אבל לא בצורה משמעותית. דומיין ישראלי עולה     כ ₪80 לשנה אבל בהחלט מומלצת מכיוון שהאלגוריתם חיפוש של גוגל מתחשב במיקום המשתמש ע"פ כתובת ה IP ולכן אתרים עם דומיין ישראלי יכולים לקבל עדיפות בתוצאות החיפוש


דומיין בעברית
 
מהניסיון שלנו דומיין בעברית פחות מומלץ מכיוון שהוא יוצר תחושה של אתר חובבני, למרות שעבור ביטויי חיפוש מסויימים דומיין בעברית יכול להקפיץ אתר למקומות הראשונים בחיפוש האורגני
יצירת קשר מידע על תוכנה 052-663-5054
PC GROUP
בניית אתרים   ניתן ליצור קשר בטלפון בין השעות 19:00 - 8:00
מעבר לשעות הנ"ל ניתן ליצור קשר דרך האתר

  טופס יצירת קשר dot   כתובת מייל dot   קבל הצעת מחיר dot
מחשבמידע על תוכנה

חיפוש דומיין

  כדי לבדוק האם הדומיין פנוי וזמין לרכישה יש להכניס את שם הדומיין המבוקש וללחוץ על כפתור "בדוק".

למה לבחור בנו במידה והדומיין כבר תפוס ניתן לנסות להכניס את השם בהטיה דומה, לדומגא בצרוף מקף או בתוספת סיומת או קידומת קצרה.
כדאי לבחור שם דומיין קצר וקליט ככל האפשר. במידה ושם הדומיין מכיל כמה מילים מומלץ להפרידם במקף ולא לרשום אותם כמילה אחת ארוכה. הסיבה פשוטה - כשמצרפים כמה מילים ויוצרים מהם שם אחד ארוך שם הדומיין הופך למסורבל ולא קריא. לכל היותר אפשר לצרף 2 מילים לשם דומיין, אמנם גם אז מומלץ להשתמש במקף.
ניתן לבחור שם דומיין בעברית, זה יכול לעזור במידה מסויימת לחיפוש האורגני בגוגל, אמנם אנו ממליצים לחשוב פעמיים לפני שמחליטים על דומיין בעברית מכיוון ששמות דומיינים בעברית לא כל כך "תפסו" ולכן הם עלולים לשדר חוסר מקצועיות. יתרון לדומיין בעברית הוא שישנם הרבה יותר אפשרויות לדומיינים פנויים, לעומת דומיינים באנגלית שכל השמות הקליטים כבר תפוסים.


הכנס את שם הדומיין המבוקש:מידע על תוכנה
מידע על תוכנה
בית תוכנה לעסקים ולפרטיים