פיתוח תוכנה ובניית אתרים תוכנה לעסקים


פיתוח תוכנה ובניית אתרי אינטרנט
תוכנות לעסקים פיתוח תוכנה ובניית אתרים
התחברות לקוחות
כניסת לקוחות

 
 
כניסת לקוחות

  שכחת את הסיסמה?
אתרים לדוגמאמגוון מסלולים לבניית אתרים   אתרי תדמית
 
אתר המייצג את העסק שלכם, דרכו לקוחות פוטנציאלים יכולים להתרשם מהשירות שאתם נותנים ומהמאפיינים היחודיים של העסק שלכם. אתר תדמיתי עם דפי נחיתה יחודיים יביא לעסק שלכם לקוחות חדשים ומגוונים.

אתרים מסחריים, אתרי קניות ואתרים פנים אירגוניים
 
אתר שדרכו ניתן להתרשם ממגוון המוצרים שאתם מוכרים או אתר שדרכו ניתן לבצע רכישות (אתר E-Commerce) ופעולות רבות הקשורות לאינטרקציה מול לקוחות (כגון בירור מצב משלוח, צ'אט מול נציג, עדכון פרטים וכד'). כמו כן אנו בונים אתרים פנים אירגוניים המיועדים עבור ניהול העסק שלהם גישה למורשים בלבד.
יצירת קשר מידע על תוכנה 052-663-5054
PC GROUP
בניית אתרים   ניתן ליצור קשר בטלפון בין השעות 19:00 - 8:00
מעבר לשעות הנ"ל ניתן ליצור קשר דרך האתר

  טופס יצירת קשר dot   כתובת מייל dot   קבל הצעת מחיר dot
מחשבמידע על אתר לעסקיםבניית אתרי אינטרנט

מידע על בניית אתרים בניית אתרי אינטרנט מותאמים לפי צרכי הלקוח

 

אצלנו בונים אתרים שמוכרים! מה דעתכם על אתר שיכניס את העסק שלכם להילוך גבוה ויביא לכם לקוחות חדשים בכל יום? התקשרו עכשיו ואנו נבנה עבורכם אתר מקצועי ברמה גבוהה ובמחיר שפוי.

בניית אתרי אינטרנט ידידותיים למשתמש עם עיצוב ייחודי במגוון מסלולים. בניית אתרים סטטיים ובניית אתרים דינאמיים עם ממשק אישי לניהול ועדכון תוכן.
התאימו את האתר לפי המחיר שאתם מעוניינים להשקיע - קבלו ייעוץ חינם וללא התחייבות איזה מסלול מומלץ עבור הצרכים שלכם, מה הם עלויות הקמת אתר ועלויות פירסום והחזקת אתר לאחר בנייתו.
אפשרות להמשך החזקת האתר וניהולו לאחר סיום הבניה דרכנו במחירים אטרקטיביים או ע"י הלקוח באופן עצמאי.   מידע על תוכנה

מידע על תוכנה אז איך בעצם בונים אתר בשביל עסק?

 

לפני בניית האתר מתבצע תהליך איפיון שבו מוגדרת מטרת האתר, מבנה האתר באופן כללי, הדפים העיקרים שהאתר יכיל, הפונקציות השונות שיהיו בדפי האתר, רמת אבטחת האתר ועוד. בשלב זה גם נבחר העיצוב לאתר והתכנים שיופיעו בדפי האתר.

סקיצה ראשונית של האתר תסופק ללקוח בתחילת העבודה, אותה הלקוח יאשר. לאחר מכן יתחיל תהליך בניית האתר עצמו.

זמן הקמת אתר תדמית בסיסי בדרך כלל לא אורך יותר משבועיים. לאחר סיום בניית כל דף הלקוח יוכל לראות אותו ולאשר שאכן הוא תואם לציפיותיו ולמסמך האיפיון.

מידע על תוכנהמידע על תוכנההיום כבר כולם יודעים - "אם אין לך אתר אתה לא קיים". יש כאלו שעבורם אתר לעסק הוא מעין "כרטיס ביקור" מכיוון שכיום לכל עסק המכבד את עצמו יש אתר המייצג את העסק, אמנם האמת היא שאתר לעסק זה הרבה מעבר לכרטיס ביקור מתקדם. בעזרת פירסום נכון וטכניקה נכונה בבניית האתר מאגר הלקוחות שלכם יכול לגדול ללא היכר.

זו עובדה מוכחת שאתר הבנוי בצורה טובה ועם עיצוב מתאים מביא לקוחות רבים ומגדיל את הכנסות העסק.
המעלה באתר אינטרנט על גבי דרכי הפירסום האחרות היא שאתם יכולים לשלוט בהוצאות בהתאם לצרכי העסק.
ניתן לבחור כמה כסף אתם רוצים להשקיע בבניית האתר (אתר דינאמי או סטטי, אתר עם קטגוריות ומספר רב של דפים או אתר קטן ובסיסי) כך שאתם יכולים לשלוט מה יהיה מחיר האתר. בנוסף בידכם השליטה כמה להשקיע בפירסום וקידום האתר (קידום בחיפוש האורגני המתאים לטווח הארוך או קידום דרך קישורים ממומנים, באנרים או פירסום בפורומים).
וכך בעצם כשהעסק נמצא במצב שאין מספיק עבודה ולקוחות אפשר להגביר את הפירסום וכשנמצאים בזמן שבו יש "יותר מדי" עבודה ואין צורך בפירסום ניתן לעצור את הפירסום ולחסוך עלויות.

לאתר תפקידים חשובים נוספים - דרך האתר הלקוחות שלכם יכולים לבצע פעולות רבות כגון רכישת הזמנות, קביעת תורים, בירורים על שירותי העסק ופעולות רבות נוספות.

בניית אתרי אינטרנט במגוון מסלולים בהתאם לדרישת הלקוח, אתרים לעסקים, אתרי תדמית,אתרים בהתאמה אישית. מחירים נוחים. לקריאה בהרחבה אודות תהליך בניית אתר אינטרנט ניתן להיכנס לקישור זה - תהליך בניית אתר

מידע על תוכנה
בית תוכנה לעסקים ולפרטיים
פיתוח תוכנה לעסקים צ'או אונליין